Моє риже сонце - Стелла )))

Личные темы форумчан

Re: Моє риже сонце - Стелла )))

Сообщение Аня & Стелла » 31 янв 2014, 17:44

uliyag пишет:
Аня & Стелла, я в такий спосіб (лижний) "угулюю" Аську вже три роки.... це наши перші прогулянки - 2009 рік http://www.youtube.com/watch?v=Kybmhvol ... AAAAAAAWAA
Аня & Стелла пишет:
Gil Стелла спочатку поганяє по сугробам, а потім приходиться лапи розігрівати... бувало приходилось на руках виносить до стежкі бо всі 4 лапи одночасно не розітреш... прогулянкі скоротились в двічі - в дома начинає дуріти, тому сьогодні і запрягли... якщо б не страх за лапи давно так би виматувала - вже півдня спить і не буянить в кого є лижи приєднуйтесь , класний спосіб вигулять собачку +весело покататися
Аня & Стелла пишет:

Аня & Стелла пишет:
uliyag Класно ще й по снігу не утоптаному - молодець Аська.... Нам до такого далеко... От якщо б по дорозі до парка, то Стелла тяне, а в парку треба гратится, а не тянути вперед тим більше якщо я чимсь скриплю і сміюсь А ви спеціально вчили бігти вперед чи саме вийшло... А літом на роліках їздите? А то в мене вже "наполіоновські " плани І ще питаннячко як у вас "тормоз " працює коли ви от так розбігаєтесь
Аня & Стелла

Страна, город: Рівне
Породы собак: Риже сонце схоже на стаффа )))

Сообщение Аня & Стелла » 31 янв 2014, 17:45

10.02.13

Что-то забросили тему, никто не хочет делиться своими прогулками....

А у нас сегодня была веселая прогулка, спасибо Наташе с Мартиной....

http://www.youtube.com/watch?v=LeToh3igy8w (не один оператор не пострадал :sm38: )

http://www.youtube.com/watch?v=vb7TgcEIg9U (третья собака метис лабра с нашего двора, почему-то каждое утро с другой дворняжкой нас сопровождает, а сейчас и в игру включилась правда она не за пулером бегает , а за ушами Стеллы )

http://www.youtube.com/watch?v=bDBWRgovdH8.....

ПС Очень рекомендую игрушку пулер для выгула собак, зимой не обмерзает, не ранет десна, и есть где вцепиться двум и трем собакам ....
Аня & Стелла

Сообщение Оля » 31 янв 2014, 18:38

Очень интересная темка! Странно, но не читала ее на старом форуме :D
Аня, покажи фотку, пожалуйста, где Стелла-щенок. Я ее просто не видела маленькую :nez-nayu:
https://vk.com/i_love_papillon - держатели и розетки ручной работы
Оля

Страна, город: Ровно, Украина
Породы собак: Папильон

Сообщение Аня & Стелла » 31 янв 2014, 21:12

Оля писал(а):Очень интересная темка! Странно, но не читала ее на старом форуме :D

Оля , якщо хочеш почитай поки є змога http://rovnoksu.unoforum.ru/?1-10-0-000 ... 1385539027 я тільки свої історії копіювала, там є і інших....
Дивлячись на теми на цьому форумі, я теж для себе нових відкрила, точніше згадала... Сподіваюсь на даному форумі будуть ще цікавіші теми і спогади....

Аня, покажи фотку, пожалуйста, где Стелла-щенок. Я ее просто не видела маленькую :nez-nayu:

Обов"язково... тільки трошки пізніше, зараз заходжу через старий комп, так як на ноуті де всі фото полетів віндовс, як відновлю викладу фото Стелли всіх вікових категорій ))))
Аня & Стелла

Сообщение Ruslana » 01 фев 2014, 08:52

Аня & Стелла писал(а):А це про нашу площадку ..... шкода, що так і не вийшло здійснити все задумане ....
03.04.11

Щоб собаки займались як люди, люди «пахали» як коні)))
або "суботник"

І так в п’ятницю ввечері група ентузіастів клубу "Альянс" вирішила, що пора починати підготовку нашої площадки, запропонували провести суботник...
Коли я їхала туди думала там заросле поле, яке треба розрівняти і попалити траву... заросле поле там дійсно було (точніше є) тільки не травою, а ожиною
Изображение
та найкращий "сюрприз" нас чекав збоку під кущами і деревами
Изображение
Изображение

Да є що згадати. Площатка зарас в ідеальному стані (постійно коситься, прибираеться, а ще вона тепер загородженна високим бетонним забором), всі бажаючи можуть на ній займатися (крім вівторка та четверга, я на конях там провожу заняття).
Ruslana

Страна, город: Ровно
Породы собак: Немецкая овчарка

Сообщение Аня & Стелла » 01 фев 2014, 10:50

Ruslana писал(а):Да є що згадати. Площатка зарас в ідеальному стані (постійно коситься, прибираеться, а ще вона тепер загородженна високим бетонним забором), всі бажаючи можуть на ній займатися (крім вівторка та четверга, я на конях там провожу заняття).

Я періодично літом там проходжу, тому бачила, що площадка в хорошому стані... Цікаво забор тепер без проходу, тобто від басівкута я ніяк не пройду в поля? :du_ma_et:

А про задумане, я мала на увазі снаряди... класно що є де проводити заняття, але трошки далеко від мене...
Ех читаєш про Москву, Пітер та інші міста там в них кожний тиждень якісь цікаві змагання для собачок (веселі старти, піч енд го, аджиліті і тд...) не говорячи вже про прості заняття... Будемо сподіватися , що і в нас колись все буде.. дана площадка вже є маленьким початком....

ПС Руслана, чекаю вашу сторіночку на новому форумі обіцяю заходити в гості))) ;)
А заняття на конях ви тільки для дітей проводите? :roll:
Аня & Стелла

Сообщение admin » 01 фев 2014, 15:21

сорри, Ань, что в твоей темке флужу... Увидела про занятия на конях... а с какого возраста деток берут? :smu:sche_nie: очень надо кое-чью энергию да в мирное русло.. а то можно, как хомячка, в барабан и обеспечивать Ровно электроэнергией.
admin

Сообщение Аня & Стелла » 01 фев 2014, 21:32

admin писал(а):сорри, Ань, что в твоей темке флужу... .
Та будь ласка, влаштовуйтесь по зручніше я тільки за :dan_ser: , де флудити як не на власних сторінках, це одна з головних причин чому її завела, щоб не переживати, що занадто багато пишу :-) в інформаційних темах

admin писал(а):Увидела про занятия на конях
А коникі це дуже класно... рік ходила, зараз мрію повернутися до цього, але як завжди на регулярні заняття немає часу :(

admin писал(а):очень надо кое-чью энергию да в мирное русло
Везе Даші, що мама цікавиться і не боїться її на такі цікаві заняття записувати))))
+ У вас же свій власний двір - робите декілька барєрчиків, Даші в руку печенько і хай бігає з собачками "аджиліті" і собачки і Дашка будуть добре спати після таких занять (на стаффстиле є одна дівчина з Криму вона собі на подвірї всі снаряди встановила і ганяє собачок :D ) Або встановлюєте колесо і отримуєте безкоштовну енергію в дім))))

ПСКласний в нас адмін :co_ol:
Аня & Стелла

Сообщение Аня & Стелла » 01 мар 2014, 11:49

Поки погодка взагалі дискредитує мій фотоапарат і щось цікаве і красиве сфотографувати не вдається повикладаю фотографії з архіву :mi_ga_et: і трошки вдамся в спогади ... пишу я недуже цікаво тай відвідувачів в нас небагато ...але передивлявшись старий форум зрозуміла, що самій дуже цікаво почитати свої пости яким більше року...спогади та емоції , думки як корисно їх оцінити через деякий час.....
Аня & Стелла

Сообщение Аня & Стелла » 01 мар 2014, 11:56

Вот как я когда Стелле был год описала (на другом форуме ) первое знакомстго Стеллы со мной (по детски но :-))

"Сначала я жила в доме еще с 4 щенками ... Когда нам исполнилось два месяца, нас по очереди возили в странное место, где я проводила почти весь день, там были другие щенки, которые гавкали, плакали, куда-то пытались убежать, а я спала в своей коробочке в обнимочку с холодной бутылочкой, очень жаркое лето было... Я плохо помню те дни... Но однажды меня разбудили, вынули с прохладной коробки и заставили пройтись, ну и я прошлась в свою коробку ... Меня ростормошыли и начали со мной говорить, что-то спрашивать... чтоб побыстрее разобраться с этой надоедливой дамой лизнула ей руку и улеглась спать... Но не вышло - она забрала меня и куда-то понесла...
Я захотела в туалет, но не писать же на девушку которая так вкусно пахнет , странно как я раньше не заметила, нужно проверить что там у нее в рюкзаке... Наконец-то трава ... хорошо... свобода - ну я побежала.. упс поймали, ладно так и быть я с тобой...

После поездки в душной коробке с рожками, где все сюсюкались со мной, меня занесли в рай.... Там очень вкусно пахло, мне доли попить с большой миски, и мячик, пищащий мячик (правда пищал он только до вечера, но это покорило мое сырце и я поняла, что не так и плохо с этой теткой, что еще и шнурок на меня надела). Зоомагазин я полюбила на всегда....

Наконец-то меня поставили на землю.. дверь.. открывается... за ней черный зверь - Ура будет с кем играть... догнать.. убежал, обидно однако ну нечего потом с Масяней (так кажется ее назвали) познакомлюсь сейчас проиграюсь с мячиком, обследую дом, и спать... А не так и плохо с хозяйкой...

Фоторепортаж первого дня…
Изображение
Изображение
Изображение
Аня & Стелла

Пред.След.

Вернуться в Наши любимые собаки