ЛАБРАДОР И ГОЛДЕН РЕТРИВЕР, СОБАКИ, ДОСТОЙНЫЕ ТЕБЯ.

Re: ЛАБРАДОР И ГОЛДЕН РЕТРИВЕР, СОБАКИ, ДОСТОЙНЫЕ ТЕБЯ.

Сообщение labulena » 13 сен 2014, 19:40

Изображение

Це наш Антістрес, син Прісцилли, чорної лабрадорки. Взяв ЦАЦ на Бурштиновому кубку 24 серпня.

Изображение

Зарікалась Наталка, його мама, що це остання виставка, такого класного кобеля мовляв не оцінюють вже 3 вистаку... До цацика ще кращий кобель відкритого класу. Він наш красунчик! :bra_vo:
labulena

Породы собак: лабрадор ретривер, золотистый ретривер

Сообщение labulena » 13 сен 2014, 19:52

Изображение

А це дівчатка Прісцилли :ki_ss: , сестрички Антістреса, чорна- Багіра(Авасті) та палева Челсі(Аврелія), наші красуні і розумашки а Галя та Іра є чудовими власниками собаньок, за яких мені приємно як заводчику. Скромно гордимось їхніми успіхами!!! :bra_vo: Багіра - відмінно на Бурштиновому, у відкритоаму класі, Челсі - ЦАЦ, чи два ще за Калину?Іра! Виправи мене як будеш на форумі !Це в робочому класі. Відмінно обидві відринговані.
labulena

Сообщение labulena » 13 сен 2014, 20:05

Изображение

А Арія, донька Прісцилли, яку ми собі залиши стала мамою! Далі тема в рубриці Цуценята, тема Лабродітки Аріса та Арії

Изображение

Скоро тавруєм. Ціни помірні, а тато в нас який славний, а мама якого роду!!! :co_ol:
labulena

Сообщение ЧЕЛСІ » 14 сен 2014, 08:44

Олена дякую за фото ЧЕЛСІ два САС но ПРЕСЦІЛА тоже молодець ми дуже раді за АНТІКА він достойний більшого я завжди це говорив я думаю для хазяів це буде зрозуміло нівякому розі незупинятись саме зарас
ЧЕЛСІ

Породы собак: ЛАБРАДОР

Сообщение labulena » 15 дек 2014, 17:36

Изображение
Восени мали чудових цуценят від нашої Арії з чорним красенем Арісом. Бажаємо їм гарного життя в своїх нових сім'ях!!! :-):
labulena

Пред.

Вернуться в Заводчики о себе